Z firmą PMT Marketing System współpracujemy przy realizacji usługi merchandisingu w kanale nowoczesnym i tradycyjnym od sierpnia 2011 roku. PMT realizuje swoje zadania profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem na poziomie centralnym i regionalnym. W bieżącej pracy wykazuje się kreatywnością i sprawną reakcją na bieżące potrzeby. Przydatne w naszej pracy są także informacje z hal dostarczane przez PMT w formie przystępnych raportów i analiz.”

Tomasz Konka, Polski Ogród Sp. z o.o. (Hortex)


Z PMT Marketing system w zakresie obsługi merchandisingowej współpracujemy od kwietnia 2013 roku. Dostawca usługi realizuje nasze cele jakościowe związane z ekspozycją produktów. Na uwagę zasługuje także profesjonalnie prowadzony obszar raportowo-analityczny. Polecamy PMT Marketing System jako profesjonalnego partnera.”

Adam Odrobiński, Dr. Oetker – Polska Sp. z o.o.


Z PMT Marketing System współpracujemy przy realizacji usługi merchandisingu od jesieni 2012 roku. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Dostawca usługi realizuje nasze cele jakościowe związane z ekspozycją oraz raportowaniem. Nasze doświadczenia skłaniają nas do polecenia firmy PMT Marketing System jako profesjonalnego partnera.”

Edyta Voigt, Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o.


Wieloletnie doświadczenie Branch Brothers sprawia, że firma profesjonalnie realizuje zadania bieżące, a zlecone akcje zawsze przeprowadzane są bardzo sprawnie z dużą dbałością o zadowolenie klienta

Edyta Tyma_mBank


“Efektywna współpraca oraz jakość przeprowadzanych działań powodują, że rekomendujemy firmę Inventory Solutions jako rzetelnego i wiarygodnego partnera w dziedzinie inwentaryzacji rzeczowych i majątkowych.”

Adam Żach, HDS Polska Sp. z o.o.